DREW-GRAB to firma, która z powodzeniem działa na rynku od 1986 roku. Siedzibą firmy jest Zbiersk – miejscowość położona przy trasie Kalisz – Konin. Dziedziną naszej działalności jest stolarstwo oraz szeroko pojęta obróbka drewna. Posiadając ponad dwudziestoletnie doświadczenie oraz bogaty park maszynowy, jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wymagającym klientom. Świadczymy usługi dla ludności oraz zajmujemy się produkcją wielu asortymentów takich jak schody i drzwi.

Nasze produkty wykonujemy z drewna gatunków europejskich i egzotycznych. Suszenie drewna odbywa się w sposób naturalny poprzez sezonowanie. Dopiero końcowe suszenie do wilgotności minimalnej odbywa się w suszarniach. W procesie produkcji optymalnie wykorzystujemy dostępne materiały w celu redukcji odpadów poprodukcyjnych zmniejszając w ten sposób szkodę dla środowiska. Zapewniamy możliwość transportu towaru oraz jego montaż.

Zamówienia naszych Klientów są rozpatrywane indywidualnie. Zapewniamy Państwu wysoką jakość naszych produktów, solidne wykonanie oraz trwałość na lata.Wycena realizacji zlecenia oraz pomiar są bezpłatne.Nie ustajemy w dążeniu do poprawy jakości naszych produktów przez doskonalenie technologiczne.

Zakład Produkcyjno Handlowo Usługowy
Drew-Grab Marcin Grabka
Zbiersk Cukrownia 228
62-830 Zbiersk
tel/fax 62-75-20-842
tel 606503065, 696114655
NIP. 968-092-18-66